Корзина
10 отзывов
Контакты
СТО Кузьмина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380676318699Николай Николаевич
+380994168359Бухгалтерия
Николай Николаевич
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Паникахи,18д
Карта

Створено унікальний навігатор «Дороги України»

Створено унікальний навігатор «Дороги України»

Розроблено унікальний навігатор «Дороги України» для мобільних додатків Android/Apple, який вибирає для водія маршрут із кращим дорожнім покриттям...

Розроблено унікальний навігатор «Дороги України» для мобільних додатків Android/Apple, який вибирає для водія маршрут із кращим дорожнім покриттям. Зараз таких навігаторів не мають навіть такі світові системи, як «Гугл» та «Яндекс», повідомляють представники сервісу.

Інфографіка: Євген Довбуш/EpochTimes.com.ua (дані на 7 грудня 2015 року)

Розробила його компанія stfalcon.com.

 

Сервіс має вже понад 39 тисяч зареєстрованих користувачів. З їхньою допомогою змогли оцінити та записати стан більше ніж 53 тис. км доріг.

Інфографіка: Євген Довбуш/EpochTimes.com.ua (дані на 7 грудня 2015 року)

 

Як користуватися

Зайшовши на головну сторінку проекту, введіть «Звідки» і «Куди».

Скріншот з сайту uaroads.com. Автор скріншоту: Євген Довбуш/EpochTimes.com.ua

У процесі написання під полем введення будуть спливати підказки, наприклад, «Україна, Київ», «Україна, М-06» і т.д. Після цього натисніть на кнопку «лупи» і ви побачите цей маршрут на карті, його довжину і приблизний час їзди.

 

Скріншот з сайту uaroads.com. Автор скріншоту: Євген Довбуш/EpochTimes.com.ua

У користувачів також є можливість оцінити якість дороги. Для цього натисніть на кнопку «Оцінити дорогу», потім мишкою клікніть по частині дороги, яку хочете оцінити. Після цього вам буде запропоновано кольорову шкалу для оцінки. Ви також можете залишити свій коментар.

 

Скріншот з сайту uaroads.com. Автор скріншоту: Євген Довбуш/EpochTimes.com.ua

 

Крім унікального навігатора, мобільний додаток включає:

— Автоматичний збір статистичних даних про якість автодоріг;

— Маршрутизатор з урахуванням якості дорожнього покриття та швидкості руху;

— Ручну оцінку того чи іншого маршруту.

Українські дороги залишають бажати кращого, за деякими можна рухатися зі швидкістю лише 50 км на годину, та й то з побоюванням, а взимку залишитися в ямі на невизначений час.

Розробники нового сервісу вважають, що його використання допоможе водіям збільшити пробіг авто без ремонту на більш тривалий термін, зробить їх рух дорогами більш комфортним і безпечним. Крім цього, дані сервісу можуть бути використані для планування ремонту доріг.

Для того щоб розширити базу стану доріг, спланувати для водіїв найкоротший шлях якісними дорогами розробники сервісу «Дороги України» закликають усіх небайдужих автомобілістів приєднатися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора.

Додаток буде записувати інформацію в автоматичному режимі під час їзди (враховуючи кількість струсів мобільного пристрою), коли включений приймач GPS, і потім передасть її на сервер.

Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay та AppStore

http://www.epochtimes.com.ua/

 

Другие статьи