Корзина
10 отзывов
Контакты
СТО Кузьмина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380676318699Николай Николаевич
+380994168359Бухгалтерия
Николай Николаевич
УкраинаДнепропетровская областьДнепрул. Паникахи,18д
Карта

Кілька порад, щоб не перегріти двигун у спеку

Кілька порад, щоб не перегріти двигун у спеку

Одна з найчастіших причин перегріву двигуна – вихід з ладу термостата або радіатора...

У деяких нових автомобілів немає датчика температури на приладовій панелі. Щоб її дізнатися потрібно пошукати у бортовому комп’ютері. Але це не означає, що сучасна машина не може перегрітися.
Одна з найчастіших причин перегріву двигуна – вихід з ладу термостата або радіатора.
Якщо радіатор можна візуально оглянути, то термостат – ні. Навіть коли його зняти – не одразу можна зрозуміти, чи він справний. Виявити, що термостат не працює – спробувати на дотик радіатор. Якщо двигун нагрівся, а радіатор холодний – термостат несправний. Але це може бути причиною й потрапляння повітря в систему охолодження.
Пропонуємо 7 порад, щоб не перегріти двигун у спеку.
Профілактика. 
Щонайменше раз на рік варто міняти рідину системи охолодження. Також потрібно перевіряти патрубки на наявність повітря у системі. Перевірку можна зробити самотужки – на дотик відчутно де у патрубку рідина, а де її немає.
Перевіряйте радіатор. 
Якщо рідина сочиться із радіатора – то при високих температурах вона витікатиме швидше, а у дальній дорозі може взагалі закінчитися. Також потрібно перевіряти, чи радіатор не забився брудом – тоді не буде доступу повітря.
Огляньте шланги охолоджувальної системи на місцях з’єднання. 
Як і з радіатора, з них може сочитися рідина. Найчастіше таке стається на місцях, де шланги з’єднуються з термостатом чи радіатором.
Переконайтесь, чи корки радіатора та розширювального бачка щільно зафіксовані. 
Вони не повинні хитатись. Ущільнювачі мають бути без тріщин. Якщо корки погано зафіксовані – із системи витікатиме тосол.
Слідкуйте за рівнем охолоджувальної рідини. 
У розширювальному бачку видно рівень рідини, яка охолоджує двигун. Вона може витікати із різних місць. Якщо калюжа назбиралась під машиною під час стоянки – потрібно залити води і відправитись до майстра.
Якщо ви найчастіше їздите на короткі відстані – перевірте роботу вентилятора. 
При коротких поїздках двигун не нагрівається до такої температури, щоб вмикався кулер. Якщо він не справний – це стане неприємної несподіванкою при довгих маршрутах. Часта причина несправності – проблеми з електрикою. У деяких Lada один запобіжник і на вентилятор, і на клаксон. Тож якщо не працює сигнал через відсутність запобіжника – кулер не увімкнеться при потрібній температурі.
Якщо температура мотора занадто висока, а поблизу нема майстерні – можна увімкнути пічку, щоб остудити двигун. 
Тоді частина тепла із системи охолодження йтиме в салон. Температура двигуна трохи нормалізується. Але від такого способу може знепритомніти водій, тож краще зачекати, поки мотор охолоне.   http://mmr.net.ua

Другие статьи