Корзина
11 отзывов
emoji-quarantineМагазин временно не работает, ждем вас после окончания карантина
СТО Кузьмина
+380676318699
+380994168359

Як швидко продати машину

Розглянемо три прийоми, як швидко продати машину за високу ціну. Якщо ви хочете продати автомобіль дорожче, то вам потрібно відмовитися від послуг автосалонів та інших посередників, зайнявшись самостійно продажем машини.

Багато людей, які вирішили продати машину швидко, не знають, яку за неї поставити ціну. І їх можна зрозуміти: з одного боку хочеться дорожче продати машину, а з іншого боку виникає страх того, що ось зараз поставлю високу ціну, і не зможу швидко продати. Що робити? Найчастіше хочеться швидко продати машину, щоб купити іншу, або потрібні гроші для якихось цілей. І в тому, і в іншому випадку, хочеться реальних грошей, і щоб відразу. І тоді ви вирішуєте: ось зараз поставлю ціну нижче, ніж у інших, справжні покупці побачать і швидко куплять.

На це я вам скажу - не куплять. У підсумку, звичайно, куплять, але не за ті гроші, які ви планували виручити за автомобіль. Тому що до вас приїдуть перекупники з автосалонів, або перекупники - одинаки, знайдуть у вас безліч дефектів, і ще знизять ціну. А якщо вам терміново потрібні гроші, віддасте свою улюблену машину дешево. І що найсумніше, - ви будете зустрічатися з покупцями і дивуватися, чому люди для себе не хочуть купити ваш автомобіль? Ви ж спеціально для них поставили низьку ціну! Не виключено, що буквально через день ваш автомобіль, який у вас купили, продадуть набагато дорожче.

А якщо ви, не дай Бог, дізнаєтеся, скільки на вас наварили грошей, то ви будете злитися, що вас розвели, як лоха. Просто ви самі допустили одну дуже важливу помилку на самому початку, коли поставили ціну нижче, ніж у інших, мріючи швидко продати машину, ту помилку, яку не допускають ті, хто професійно займається продажами.

Це відбувається від того, що ви, на відміну від перекупників, думаєте, що низька ціна на свою машину в оголошенні приверне безліч покупців, охочих купити автомобіль для себе. Але виходить навпаки, низька ціна відлякує таких покупців, тому що вони не знають ваших намірів, а думають, що якщо ціна дешевше, ніж у інших, значить, продають непотріб. А так як ці покупці в більшості своїй погано розбираються в якості продаваного вами автомобіля, то вони починають думати: "Чому так дешево? Швидше за все, якісь приховані дефекти, які я сам не побачу, може, в таксі її ганяли, ресурс весь виробили, і так далі ... ". І не ризикують їхати. Починають радитися з друзями, дружинами, знову лізуть в інтернет, шукають схожі оголошення, порівнюють їх, і, врешті -решт, вирішують: «Ні , небезпечно, не поїду, краще іншу пошукаю, з адекватною ціною».

А в цій же ситуації перекупники, бачачи ціну на автомобіль нижче, ніж на ринку, роблять простий висновок: «Дешевше ! Відмінно ! Значить: 1 ) йому терміново потрібні гроші, тому легко умовити продавця; 2 ) є дефекти, добре , буде простіше знизити ціну. Їх не гризуть сумніви, брати - не брати, чому так дешево? Це - їхня робота. Вони домовляються з вами про зустріч і, як можна швидше, приїжджають до вас, щоб бути першими, і вмовити вас швидко продати машину, та ще дешевше.

«Але як же так? - скажете ви, - Я свою машину перед тим, як знизити ціну, виставляв в оголошеннях дорого, але ніхто не дзвонив, не приїжджав, а перекупи змогли швидко продати машину вже наступного дня, що вони чарівники?». Ні, не чарівники, а просто використовують деякі прийоми і техніки, щоб швидко продати машину. І зараз я вам перерахую три найпростіших.

Прийом перший. Написати в оголошенні не рік випуску, а термін експлуатації машини. Все просто: ті, хто дзвонять по оголошеннях, бачать ваш автомобіль, але вже молодше на рік. Вам кажуть, що автомобіль випущений в кінці року, а оформлений на початку наступного, ось тому написаний рік експлуатації. Тут головне, щоб покупець зацікавився і прийшов дивитися машину, а коли прийде, то вона йому сподобається. Ви прямо зараз зайдіть на будь портал, де дають оголошення про продаж машин, і подивіться різницю в ціні, в залежності від року випуску машини однієї марки. Подивилися? А тепер прикиньте, скільки можна заробити на такий простий хитрощі.

Прийом другий. Машина, яку можна швидко і дорого продати, повинна і виглядати дорого. А значить, потрібно зробити їй передпродажну підготовку, яка займає всього кілька годин, але після якої ваша машина виглядає зовсім інший: спідометр скручений, кузов відполірований, салон чистий і пахне новим автомобілем.

Гума й диски блищать, подряпин і потертостей не видно, скла, фари і ліхтарі прозоріше, ніж у нової. Двигун працює рівно і тихо. Завдання передпродажної підготовки - прибрати або замаскувати дефекти, і створити для покупця образ бажаної машини, залучаючи аудіальні ( чути ) , візуальні ( бачити ) і кінестетичні ( відчувати ) відчуття.

Що хоче покупець? Ідеальний автомобіль, правильно? Що таке ідеальний автомобіль? Це новий автомобіль, що зійшов з конвеєра, блискучий, з прозорими стеклами, приємний на дотик і смачно пахне.

Ніхто не хоче купувати брудний, потертий, з «засранними» сидіннями і запахом падали всередині салону. Цей прийом створює додаткові цінності для покупця.

Прийом третій. Театр, як відомо, починається з вішалки, а продаж машини - з залучення уваги, тобто з вашого оголошення. Уявіть, що ваше оголошення - це приманка на гачку, а ваші потенційні покупці - це риби в ставку. Уявили? Що головне для риби в приманці? Щоб приманка виглядала апетитно. Розумієте? А значить, давайте своє оголошення про продаж автомобіля таким чином, щоб покупець, дивлячись на ваше оголошення, хотів купити машину. Для цього перераховуйте ті вигоди, які отримає покупець від купівлі вашого автомобіля. Оголошення повинно виділятися серед інших оголошень і покупець клюне, тобто купить.

Отже, при розміщенні оголошень на інтернет- порталах на що варто звернути увагу? Обов'язково розмістіть фотографії автомобіля. Тому що ваші потенційні клієнти, що знаходяться в пошуку автомобіля, будуть заходити на сайти, і там буде маса оголошень. Якщо не розміщувати фотки, то багато хто просто не помітять ваше оголошення. Ваше завдання - зробити своє оголошення зрозумілим, наповненим корисною інформацією і вигідно відрізняється від інших оголошень. Згадайте, коли ви переглядали оголошення про продаж автомобіля, на які ви звертали увагу? Швидше за все, без фотографій навіть не переглядали. Ось і ваші покупці можуть пропустити ваше оголошення, якщо немає фотографій автомобіля. Тим більше, що зробити їх у наш час можна, навіть маючи під рукою стільниковий телефон.

Якщо нічого не писати про машину, то увагу відразу ж знижується, а якщо і фото немає, то простіше подзвонити по тим оголошенням, де представлена ​​машина у всій красі, тому ваш клієнт піде до іншого продавця .

Які робити фотографії?

Розміщувати в оголошенні фотографії машини, що відповідають сезону продажу, щоб було видно, що фото свіжі.
Фотографувати потрібно з усіх боків і в світлий час доби.

Зробіть 10 - 20 фотографій, щоб з них можна було вибрати кращі.
Зробити максимально якісні фото. Є певні ракурси, які можуть вплинути, як позитивно, так і негативно на вигляд машини.

І максимально привабливі, але з цим головне не перестаратися: якщо у автомобіля є великі косяки, які при огляді будуть видні, то не витрачайте свій і чужий час, кажучи, що машина в ідеалі. Краще не робити фотографії для продажу вночі або в сутінках - погано видно машину на фото і відразу пропадає бажання дивитися цю машину далі .

Тепер переходжу до того, що писати в оголошенні про продаж автомобіля. Обов'язково робіть опис свого автомобіля, не лінуйтеся. Коментарі, які ви додасте в оголошення, допоможуть виділити ваше оголошення серед інших, що призведе до вас реально зацікавлених потенційних покупців. «Сів і поїхав » - вже застаріло, тому описуйте всі плюси свого автомобіля, щоб людина, яка шукає машину за ціновим критерієм мав уявлення, потрібен йому такий автомобіль чи ні. У цьому випадку вам буде дзвонити тільки реально зацікавлена ​​людина .

Опис повинен відповідати дійсності. Ціну просите прийнятну, трохи нижче на 1-2% від максимальної. Напишіть, що торг природно буде, але тільки при зустрічі. При небажанні торгуватися чітко напишіть про це. Зі свого досвіду скажу, що навіть якщо покупця все влаштовує , він все одно буде торгуватися. Такі люди. Тому поставивши високу ціну, ви зможете без проблем сторгуватися до потрібної вам суми. Перед розміщенням оголошення слід переконатися в тому, що ваші поняття про стан авто не розходяться з уявленнями більшості! Також намагайтеся не писати взаємовиключних характеристик.

Обманювати не варто, написавши, що машина « не бита, не фарбовані ». Якщо це не так насправді, то будьте готові до скандалів. Ви ніколи не знаєте, хто до вас приїде дивитися автомобіль, тому поважайте себе і чужий час . На закінчення хочу додати: навіть, якщо у вас гнилий, битий і взагалі жахливий автомобіль, не варто засмучуватися. По оголошеннях в інтернеті можна продати все і в будь-якому стані. Завжди знайдеться людина, якій потрібно саме те, що ви продаєте.  http://kupiteavto.com/